Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Oferta pracy na sezon letni 2024 na Ośrodku Wypoczynkowym "Na Plaży"

Utworzono dnia 28.02.2024

Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacji w Białym Borze ogłasza nabór na stanowisko pracownika recepcji oraz dwóch pracowników do sprzątania na sezon letni 2024 na Ośrodku Wypoczynkowym „Na Plaży”.

Opis oferty pracy na stanowisko recepcjonisty/recepcjonistki oraz dwóch pracowników do sprzątania.

Tworzymy ośrodek, w którym sami chcielibyśmy przebywać i pracować, budujemy zespół pracowników, którzy tak jak my wierzą w kreowanie idealnego pobytu w myśl zrównoważonego podróżowania i relaksu.
Jeśli podzielasz naszą filozofię i jest to Tobie bliskie DOŁĄCZ do NAS!

Obecnie poszukujemy recepcjonisty/recepcjonistki, który/a dołączy do naszego dynamicznego zespołu.
Szukamy osób o pozytywnym nastawieniu i sposobie myślenia, będziemy wspólnie się rozwijać czerpiąc wiedzę z siebie nawzajem.

To oferujemy naszemu recepcjoniście/recepcjonistce:
• Wynagrodzenie miesięczne z tytułu umowy zlecenie
• Fantastyczną atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji.

Rola recepcjonisty/recepcjonistki:
Sprawne funkcjonowanie działu recepcji oraz wypożyczalni sprzętu wodnego. Tworzenie niezapomnianych wrażeń aby zapewnić zadowolenie gości.

Cechy, których szukamy u naszych recepcjonistów:
• Elastyczność i pozytywne nastawienie
• Umiejętności komunikacyjne
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Dbałość o szczegóły
• Uczciwość
• Wysoka kultura osobista
• Słowność i wywiązywanie się z powierzonych zadań
• Znajomość języka angielskiego (poziom podstawowy)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku jest korzystne, ale nie niezbędne.

Opis oferty pracy na stanowisko pracownika do sprzątania

To oferujemy naszym pracownikom sprzątającym:

Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Na Plaży”.

Cechy, których szukamy u pracowników do sprzątania:
• Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Umiejętność organizacji czasu pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Punktualność
• Uczciwość
• Słowność i wywiązywanie się z powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 693602704 w celu ustalenia spotkania i omówienia szczegółów.
Dokument CV prosimy składać osobiście do 22 marca 2024 roku w siedzibie Białoborskiego Centrum Kultury i Rekreacji, ul. Tamka 3 w Białym Borze.

Zegar

Kalendarz

Kwiecień 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 2

W poprzednim tygodniu: 69

W tym miesiącu: 304

W poprzednim miesiącu: 335

Wszystkich: 25129